OnlineRezervace

S on-line rezervací se zatím trošku pereme, ale po telefonu to jde také..

Připojte se k těm, kteří už zažili explozi chuti našich hamburgerů s různými druhy chilli

Rezervace po telefonu

Příjímáme rezervace stolů pro oslavy, nebo i jen pro jednotlivce, kteří si chtějí sníst své jídlo v klidu naší restaurace. Pro rezervaci nám zavolejte na (+420) 776 56 88 22, každý den mezi 12-18 hodinou.

Nerezervujeme bar, necháváme místo pro kolemjdoucí, abychom byli schopni nabídnout aspoň kousek restaurace k vychutnání drinků.

Hromadné rezervace

Můžete si rezervovat stůl od 1 do 30 lidí uvnitř restaurace, až 60 lidí ve venkovním posezení a 60 lidí na vysunuté terase. Pracujeme na veřejném kalendáři, což nám rezervace zjednodušší . Větší rezervace proveďte, prosím e-mailem zde.

Těšíme se na vás

Toto je chytlavýnadpis

Řekněte, že není… 🙂

Prosklenéposezení

Náš „skleník“ pro 60 lidí se třemi větráky a třemi topidly nabízí příjemné posezení za každého počasí. S výhledem na kopec a cvrlikajícími ptáčky je to to pravé místo k relaxaci. Můžete také lehce nahlédnout do kuchyně přes okno, které se v zimě využívá k výdeji pokrmů nedočkavým lyžařům.

Obrovskáterasa

Na naší předsunuté terase se pohodlně usadí až 70 lidí. Z výšky cca 3 metry nad zemí s přehledem zkontrolujete své děti, hrající si na dětském kopečku. A nebo můžete prostě jen tak koukat dokola a kochat se přírodou.

English thursdays

Každý čtvrtek si můžete vyzkoušet anglickou konverzaci v praxi. Různí lidé, různé úrovně angličtiny, různá témata.. A to vše zdarma.
Zavolejte si pro více informací na (+420) 776 56 88 22